"Live your best life for yourself!"

VUJVUJ yra lietuviškas miego drabužių prekės ženklas, įkurtas dviejų kostiumo dizainerių 2012 metais Vilniuje.

Mūsų filosofija. VUJVUJ prekės ženklas tiki, kad mada turi įkvėpti, būti universali ir unikali. Šis ženklas yra skirtas stilingoms ir elegantiškoms moterims, kurios mėgsta kokybišką miegą ir prabangą. Subtilios detalės, patvarūs audiniai ir profesionalus rankų darbo siuvimas – Jūsų komfortui. Puikiai tinka poilsiui, kelionėms ir miegui.

Šilkiniai VUJVUJ miego drabužiai kalba apie tikrą eleganciją ir parodo netradicinį požiūrį į miegą. Tvari mada prasideda nuo aukštos kokybės ir nesenstančio dizaino, todėl mūsų produktai yra pagaminti taip, kad ilgai Jus džiugintų. Mūsų misija yra sukurti sezoninius modelius, kuriuos galėtumėte dėvėti visus metus. VUJVUJ modelius galite derinti įvairiais būdais, todėl mūsų tvarius drabužius galima dėvėti ir viduje, ir gatvėje.

Etiškai pagaminta ir tvaru. Mes vertiname tai, kad visi mūsų gaminiai yra su meile pagaminti vietinių gyventojų, kuriems tai rūpi.

Mūsų kolekcijos. Pristatome savo populiariausią „Silk Classics“ kolekciją, kurios modeliai yra visada aktualūs, juos siūlome visais metų sezonais. Tai laikui nepavaldūs modeliai! Mūsų prabangi klasikinė linija pasiūta iš itališko šilko ir prancūziškų nėrinių.

Vestuvių rytams siūlome išskirtinius miego drabužių rinkinius nuotakoms. „Bridal“ kolekcija - tai prabangi perlų baltumo miego drabužių ir aksesuarų linija, leidžianti jaustis ir seksualiai, ir patogiai.

VUJVUJ laisvalaikio drabužių kolekcijos yra ne tik komfortiškos bet ir stilingos. Mūsų drabužiai yra sukurti tam, kad jaustumėtės patogiai ir rafinuotai. Visus modelius galima dėvėti tiek namuose, tiek lauke, stilingai priderinus juos prie kitų Jūsų nešiojamų rūbų.

Prekės ženklas taip pat siūlo išskirtinius, elegantiškus ir žaismingus, namų ir kelionių aksesuarus – miego akinius. Tai gali būti puikus VUJVUJ miego drabužių rinkinio priedas. Geras miegas yra pirmas žingsnis, Jūsų grožio rutinoje. Pagaminta iš aukščiausios rūšies šilkmedžio šilko, atlasinio švelnumo miego akiniai sukurti tam, kad padėtų Jums atsipalaiduoti naktį, blokuoja šviesą ir leidžia pailsėti, o šilko audinys padeda sušvelninti akių sritį ir išvengti raukšlių.

Kokybė. Visi mūsų gaminiai yra pagaminti iš kruopščiai atrinktų natūralios kilmės audinių, madingų raštų ir spalvų. Mes nuolat ieškome aukščiausios kokybės šilko. Nešiodami VUJVUJ gaminius jausitės komfortiškai, net jei turite jautriausią odą. Mes siekiame minkštumo jausmo, unikalios apdailos ir termoreguliuojančių savybių savo gaminiams. Mūsų prabangūs audiniai yra ne tik elegantiški, bet ir funkcionalūs. Visi jie atkeliauja iš Italijos ir Prancūzijos gamintojų, o produktai yra pagaminti Lietuvoje.

Mus reprezentuoja. Mados industrijoje gyvuojam ne vienerius metus. Per šį laikotarpį VUJVUJ atstovavo ir keletas visame pasaulyje žinomų universalinių parduotuvių, tokių kaip „SELFRIDGES“ ir „WOLF & BADGER“. Prabangūs VUJVUJ dizainai yra pasirodę VOGUE ITALIA, L’OFFICIEL LITHUANIA ir kt

Mes esame tam, kad sukurtume Jums elegantišką, viliojantį ir komfortišką įvaizdį.

KOLEKCIJŲ ISTORIJA
Silk Classics
Bridal Collection
Silk Nightwear
Glam Home Star
Be Crazy
Sweet Dreams
Bridal
Tribal Party